Dokopná podzim

Tradiční dokopná se konala v sobotu 7.11. v hospodě v Chrášťanech. Přišli i někteří fanoušci, ale hlavně po dlouhé době se zúčastnil až na výjimky celý tým. Atmosféra byla výborná, k poslechu, zpěvu a posléze i k tanci skvěle hrála dvojice ze skupiny G-5. Občerstvení také výborné, gulášek, tataráček i tlačenka nám moc chutnaly, samozřejmě i pivo, některým jedincům též i něco ostřejšího ( hrálo to všemi barvami ).

 

Předběžně jsme se také dohodli na následujících věcech :

*  Shodli jsme se na tom, že je třeba, aby trochu fungoval výbor. Do výboru jsme nominovali 7 členů - Venca, Pepa, Emil, Míra st., Milan, Z.Svatoš, Ondra. první schůze výboru bude svolána v nejbližší době.

*  Dále bylo jasně řečeno, že budeme i nadále propagovat náš fotbal v Chrášťanech, a dělat zajímavé věci pro fanoušky a lidi okolo. Součástí by měla být třeba i vitrína ( nástěnka ) klubu, kde by se vyvěšovaly fotky, referáty, novinky, i další zajímavosti, s přihlédnutím k tomu, že ne všichni lidé mají přístup k počítači a na internet, a rádi by taky byli informováni.

*  Pořídíme sobě i fanouškům malé reklamní dresy TJ Sokol Chrášťany

*  Ještě byla diskutována otázka jarního soustředění - je navržena možnost týdenního pobytu v Krkonoších - prosíme každého aby se co nejdříve vyjádřil.

 

Celý večer se moc vydařil, připravena je už fotogalerie i videa ( ta jsou zatím nezveřejněná ). 

 

Fotogalerie - Dokopná podzim 09