5.kolo, SO  18.9. od 16.30   Dubné - Chrášťany   1  : 0  ( 0  :  0  )

Branka : 60. Kudláček.

Rozhodčí Klein ( dobrý ), ŽK 0 : 2  ( M.Zeman, V.Mach ), 30 diváků

Sestava : Cihla - Z.Svatoš, V.Mach, P.Suchan, Pastor - M.Zeman, P.Mach, Vomáčka, Boháč - Z.Zeman ( 70.Mikolášek ), P.Svatoš. Na lavičce tentokrát byl už jen O.Komrska, dále už nikdo ....

Komentář :

Protože není nálada, místo 3 bodů není žádný, použiju tentokrát referát od dubenských. Není sice úplně výstižný, to ale na věci nic nemění ....

Od prvních minut měli ze hry více spíše domácí (držení míče 52% - 48%), kteří si vytvořili několik slibných střeleckých příležitostí a svou aktivní hrou dělali problém hostující defenzivě, ovšem ve všech případech se hosté ubránili. Naopak pomalu vystrkovali útočné růžky a třikrát slibně ohrozili domácí branku. Nejprve si za obranu domácích zaběhl hostující útočník P.Svatoš, ovšem David Hlaváč byl na svém místě. Další příležitost měli hned záhy, když odražený míč trefil nádherně bez přípravy hostující P.Mach za hranicí velkého vápna, ale domácího gólmana zachránilo břevno. V první půli musel David Hlaváč zasahovat ještě jednou, ale jak jinak než fantasticky vyřešil i další únik hostujících útočníků. Ukázat hostujícímu celku, jak se proměňují šance, mohl ještě v první půli Petr Honner, i ten ovšem osamocen na malém vápně hlavou netrefil cíl a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Domácí věděli, že mají šanci v tomto zápase uspět, a tak se tlačili před hostující branku. Zejména Radim Mikšovský zásoboval své spoluhráče přesnými přihrávkami a směrem dozadu byl nenahraditelný. Branka ovšem padla v 60. minutě po klasickém závaru uvnitř pokutového území, kde se k odraženému balonu dostal nikým nehlídaný Martin Kudláček, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Hostující tým se nechtěl vzdát zadarmo a začal se čím dál tím více tlačit před domácí branku. Ovšem defenzíva v čele s Martinem Klímou, který byl vyhlášen hvězdou zápasu a zaslouží si nejlepší hodnocení za bezchybný výkon, nedala hostům šanci. Domácí následně podnikali útoky do otevřené obrany hostů, ovšem gólové příležitosti neproměnil nejdříve v těžké pozici Štěpán Novotný, ani zkušený Viktor Michálek, jenž netrefil balon ideálně hlavou. Neuspěl ani sám kanonýr kanonýrů Josef Trapl, kterého v poslední chvíli zradil terén a míč tak poslal jen těsně kolem pravé tyče. " Takže k tomu dodám jen souhrn jednou větou - v první půli jsme byli trošku lepší, měli víc šancí, ale zradilo nás již po několikáté jejich proměňování. Drůhá půle už byla jen marná snaha, spíš marnost, nedařilo se .... máme co napravovat, Rozmetadla těšte se !

Ostatní zápasyPištín - Bavorovice B  6 : 2 ( Vávra 2, Trávníček, Čapek, Koklar, Novotný - Kuchař, Hlavatý ), Temelín - Lipí  1 : 2  ( M.Jaroš - Jinek, Mášl )  , Mokré  - Dívčice  10 : 1  ( Houska 3, Honner, Hrabánek 2, Ambler, Hron, vlastní - Matějka  ), Neplachov - Úsilné  3 : 0  ( Brčák 2, Šubrt  ), Dříteň B - Koloděje   1 : 3  ( Koudelka - Benda 3 )