Příprava

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2011

13.2.11 přátelák ZD Kovářov, výhra 3 : 0 ( 2:0 )

K dalšímu zápasu na UMT Milevsko jsme si pozvali ZD Kovářov ( OP Písek ), s mímž jsme ještě nehráli, takže to byla dobrá zkušenost. Sestava byla vzhledem k absencím a zraněním velmi prořídlá, přesto jsme předvedli solidní a hlavně produktivní výkon, a poctivě odbráněný. Soupeř byl o trochu lepší, ale v útoku se vůbec gólově neprosadil. Naše branky dali tradiční střelci Jirásek, Vomáčka a P.Svatoš. Pískal a dohlížel trenér Cihla, ke konci si i zahrál. Hráli : Dědič - Svoboda, P.Suchan, V.Mach, O.Komrska, P.Mach, M.Boháč, Vomáčka, Z.Zeman, Jirásek, P.Svatoš.

29.1.11 přátelák Slabčice, výhra 5 : 0 ( 3:0 )

K první herní přípravě v zimě jsme na UMT Milevsko nastoupili proti tradičnímu sparringpartnerovi, TJ Slabčice. Utkání splnilo svůj účel, bylo jasně vidět, kde musíme co zlepšit, protože chyb, nepřesností a zmatků jsme průběžně vyprodukovali až dost. Na tohoto soupeře to stačilo, ale přijdou daleko těžší ... Střelecky se prosadili Papoušek 2x, Vomáčka 2x, Z.Zeman. Pískal a dohlížel trenér Cihla. Hráli : Dědič - Svoboda, P.Suchan, V.Mach, Matějka, O.Komrska, Koukol, P.Mach, M.Boháč, Vomáčka, Papoušek, Z.Zeman, J.Suchan.

LETNÍ PŘÍPRAVA 2010

přátelák Hvožďany, výhra 5 : 1 ( 2:0 )

K poslední herní přípravě před soutěží jsme nenastoupili v kompletní sestavě, přesto jsme slabšího soupeře jasně přehráli. Utkání splnilo svůj účel, bylo jasně vidět, kde musíme co zlepšit, protože chyb, nepřesností a zmatků jsme zejména ve druhé půli vyprodukovali až dost. Střelecky se prosadili Jirásek 3x, P.Svatoš, Vomáčka. Pískal a dohlížel trenér Cihla. Hráli : Vachuta - Svoboda, P.Suchan, Pastor, V.Mach, O.Komrska, Koukol, M.Zeman, M.Boháč, Vomáčka, Mikolášek, Z.Zeman, J.Suchan, P.Svatoš, Jirásek.

Turnaj Koloděje 31.7.

Poslední sobotu v červenci jsme se zúčastnili tradičního turnaje v Kolodějích. Tentokrát jsme podali, ač v neúplné sestavě, skoro nejlepší výkon na kolodějském hřišti. V prvním zápase proti Týnu B jsme hráli vyrovnanou partii, a zbytečně jsme pustili soupeře do dvougólového vedení, přičemž naši útočníci spálili několik stoprocentních šancí. V závěru se nám podařilo konečně alespoň dvě šance proměnit a zápas dospěl do penaltového rozstřelu, po němž se z postupu do finále radovali týnští. Nás čekal boj o třetí místo s Březnicí. Opět jsme proti papírově silnějšímu soupeři jsme opět herně obstáli, a opět jsme předvedli obrat ve skóre. Nejprve jsme si nechali utéct soupeře až na 0 : 3 !! po sporných ofsajdových situacích a zbytečných chybách. Pak jsme však zabrali, ještě do poločasu snížili na 2 : 3 a ve druhé půli dokonali obrat dalšími 2 góly. Nutno si ovšem také přiznat, že nejen my, ale i náš soupeř spálil množství jasných šancí, takže se i skóre mohlo vyvíjet jinak. Ale historie si bude pamatovat naši výhru a tím obhajobu 3.místa z loňska. Zahráli si tito přítomní : Cihla - Pastor, V.Mach, Landa, Dědič, Koukol, J.Suchan, P.Suchan, Vomáčka, M.Zeman, Z.Zeman, Mikolášek, Jirásek, P.Svatoš.