Pištín - Chrášťany 1 : 1

04.10.2009 17:30

7.kolo, SO 3.10. od 16.00   Pištín  -   Chrášťany  1 : 1  ( 1 : 1 )

10. Ruso  -  43. KLIČKA ( Vomáčka )

Rozhodčí Pileček ( děs a bída na obě strany ), ŽK - M.Zeman 2x, P.Mach, ČK 70. M.Zeman

SestavaDědič – Svoboda,V.Mach ©, Suchan, Z.Svatoš  -  Z.Zeman, P.Mach, Vomáčka, M.Zeman - P.Svatoš, Klička.

Komentář :    Na pěkném hřišti se za pěkného počasí odehrál fotbalově dobrý zápas, ke kterému jsme nastoupili ve zraněními a absencemi zdecimované sestavě bez možnosti střídání, do branky se obětoval Dědič. Až na úvodních 20 minut si všichni zaslouží ocenění, soupeř byl velice fotbalový. Z úvodního tlaku vytěžili domácí několik šancí a také úvodní gól hlavou po centru ze strany. Poté se nám podařilo hru vyrovnat, a připravit si pár akcí, vyrovnali jsme těsně před přestávkou, když Vomáčka vysunul Kličku a ten svůj únik bezpečně proměnil. Po přestávce pokračoval celkem pěkný fotbal, který byl ovšem vytrvale ničen rozhodčím Pilečkem, jenž nepískal na obou stranách fauly, pořád něco nesmyslně vysvětloval, a situace na hřišti se kvůli tomu několikrát zbytečně vyhrotila. Přes množství šancí se skóre už nezměnilo, na naší straně Vomáčka pálil dvakrát těsně vedle a z trestného kopu krásnou střelou trefil jen břevno. Domácí se opět dostali do tlaku po vyloučení M.Zemana ( 1. ŽK zbytečná za řetízek !, 2.ŽK za faul - v zápase ale bylo několik hrubších zákroků, které nebyly potrestány ani zapískáním ... ! ) a z akcí trefili dvakrát tyč. My se jen bránili a zkoušeli vyrážet k brejkům, ale neměli jsme už moc sil kvalitně a přesně nakopnout míč na vepředu osamoceného Kličku. V poslední minutě ještě předvedl bravurní zákrok náhradní brankář Honza Dědič, když zázračně vyškrábl míč mířící už jasně do branky. Tak zápas nakonec skončil tentokrát dobrou, zřejmě i zaslouženou remízou.

Ostatní zápasyVltava - Ševětín B 12 : 1 ! ( Lacko 3, Gališ, Pícha, Švec 2, Mrzena, Dolejšek, Dudek - Voneš  ), Dubné - Úsilné  1 : 0 ( Mikšovský ), Lipí - Temelín  0 : 6 ( Jaroš 3, Faktor 2, Profant ), Neplachov - Bavorovice B  1 : 2  ( D.Švec - Hlavatý 2 ), Dříteň B - Borek  4 : 2  ( Koudelka 2, Slepička, Florián - Janíček 2 ) - Koloděje - Dívčice 2 : 3 ( Barták, Chalupa  -  Popel, Kuráž, Hrubý ).