25.kolo, NE  13.6. od 15.30   Chrášťany - Dívčice   1 : 1  ( 0 : 0 )

Branky :  75. JIRÁSEK ( M.Zeman, Suchan )  -  70. J.Kuráž

Rozhodčí  Špelina ( dobrý výkon ),  ŽK 0 : 1
SestavaMichalec – Svoboda, V.Mach ©, Suchan , Dědič  -  M.Zeman, P.Mach, Klička, Vomáčka  -  Jirásek, P.Svatoš ( 78. Matějka )

Komentář : Zachraňující se a na jaře často bodující Dívčice měly být velice těžkým soupeřem. Nakonec se ukázalo, že největším soupeřem byla vlastní střelecká nemohoucnost. Už první poločas přinesl festival našich útočných akci, z nichž však žádná neskončila gólem, dokonce ani penalta, nařízená za ruku ve vápně, Vomáčka trefil pouze levou tyč ! Další dvě střely ze hry pak poslal nad, v dobrých příležitostech se neprosadil ani Klička, ani Jirásek. Mezitím jsme přežili dvě jasné gólovky soupeře, zejména ta druhá, kdy na útočníka zívala z 5m úplně prázdná branka, po gólu přímo volala. Druhý poločas se nesl úplně ve stejném duchu, ve znamení jasné převahy domácích, pěkných útočných akcí, bohužel bez gólového efektu, zde také nutno pochválit za výborný výkon hostujícího golmana. Za všechny šance jen pár příkladů - hlavičky Suchana a Vomáčky po rohových kopech, trestné kopy z pěkné vzdálenosti ( střelci Klička a Vomáčka měli každý 2 možnosti ), tutovky Jiráska, P.Svatoše a Kličky. Nakonec se stalo to, co muselo asi přijít - hostům se povedla ojedinělá akce, ze které skóroval Jiří Kuráž. Naštěstí se nám povedlo brzy vyrovnat, po výborné rychlé akci Suchana a centrujícího Martina Zemana se prosadil Jirásek. Do konce zápasu se nám již přes veškerou další snahu nepovedlo dát vítězný gól, na který v závěru měli dvě šance i hosté, jimž nakonec i ten jeden získaný bod přiblížil záchranu ve III.třídě. Diváky jsme sice potěšili pěkným výkonem, bohužel bez plného bodového zisku.

Ostatní zápasyÚsilné - Bavorovice B  2 : 1   (  ), Koloděje - Neplachov  2 : 1   ( Pospíchal, Šonka  -  Brčák ), Pištín - Lipí  2 : 2  ( Jiran, Trávníček - Babouček, Klečka ),  Dubné - Ševětín B  5 :0   ( Vácha 2, Novotný, Kudláček, Pavlík  ), Dříteň B - Vltava 0 : 3  ( Škarda, Švec, Píša ), Borek - Temelín   0 : 3 ( Faktor 2, Souček )