16.kolo Dívčice - Chrášťany 1:1

15.05.2012 16:00

16.kolo, SO 5.5. od 16.30   Dívčice - Chrášťany    1 : 1    ( 0  : 0  )

Branky :  Hájek - 75.JEDLIČKA ( P.Svatoš, J.Kremsa )

Rozhodčí  Zevl ( hrůza ), ŽK 0 : 7 ( P.Svatoš, P.Kremsa, P.Suchan, J.Vachuta, Landa, Pastor, Jedlička  ), ČK:  Bahleda,  20 diváků

Sestava : Lhotka – Landa, V.Mach ©, P.Kremsa ( 65.J.Kremsa ), Pastor (80.Kott )  -  Jedlička, P.Suchan, Bahleda, Boháč   - J.Vachuta (70.Papoušek ), P.Svatoš.

Komentář :  Hlavní záchranářský zápas začal pro nás jak ze zlého snu. V posledních sezónách výborný rozhodčí Zevl předvedl nehorázný výkon, polovině mužstva dal žlutou kartu, navíc si vymyslel nesmyslnou červenou pro Ondru Bahledu za údajnou nadávku. Téměř celý zápas o deseti a za takových okolností, to jsme tedy ještě nezažili. V deštivém počasí si ostatní kluci zaslouží absolutorium za předvedený bojovný výkon. Herně se moc nedařilo, ale i přesto jsme i v deseti byli fotbalovější, jen ta síla do důraznějšího zakončení samozřejmě chyběla. Domácí se nezmohli téměř na nic, nebezpečnost jejich akcí byla dána snad pouze pro brankáře nepříjemně kluzkým terénem. V poločase jsme posbírali zejména psychické síly, ve druhé půli jsme z ojedinělé akce dostali gól, ale zbraně jsme ani v oslabení nesložili. Tentokrát jsme mohli i kvalitně střídat, a zaslouženě se nám po akci Jindry podařilo vyrovnat Mírou Jedličkou. Pár akcí tam bylo dál nebezpečných i na výhru, ale už to nevyšlo. Ještě několikrát nám pak nepřál rozhodčí, zejména po střetu Jedličky s gólmanem vyběhnutým mimo vápno. Neodpískáno, nic se nedělo, jen Míra to odnesl nepříjemným zraněním. Bod je nakonec docela dobrý, ale není dobrá ztráta klíčového hráče. Snad se s tím nějak vyrovnáme, přestože čekají silnější soupeři …

Ostatní zápasy :

Koloděje - Dubné  1 : 0  ( Bartoušek ), Úsilné - Mokré  1 : 6  ( Fornbaum - Houska 3, Hrádek 2, Sekyra ), Borek - Pištín 6 : 1  ( Tengl 4, Kolár, Kučera - Milec ), Nemanice - Vrábče   5 : 0  ( Remta 4, Dubský ), Žabovřesky - Bavorovice B  0 : 4  ( Seethaler 2, Hlavatý, Pleskač )