16.kolo Chrášťany - Dubné 2 : 1

15.05.2011 19:29

16.kolo, SO  7.5. od 16.00   Chrášťany - Dubné   2 : 1   ( 0 : 0 )

Branky : 60. JIRÁSEK ( Vomáčka ), 70. VOMÁČKA z pen. ( Jirásek ) - 80.Jar.Navara z pen.

Rozhodčí Božovský ( nic moc ), ŽK  1 : 3 ( Jirásek ), ČK  0:2 !! ,  70 diváků

Sestava : Michalec - M.Zeman, V.Mach, Suchan, Vachuta - Z.Zeman, P.Mach, Vomáčka, Boháč - Jirásek, Koukol ( 70.O.Komrska ).

Komentář :  Domácí nastoupili v sestavě poznamenané absencemi, a od hostů po jejich jarních výsledcích čekali fotbalovost. Místo toho jsme se dočkali jen zákeřné hry, provokování a hádek, a po celý zápas se vlastně ani nehrál fotbal. Po fotbalové stránce směrem dopředu hosté nepředvedli vůbec nic, ani pořádně naši branku neohrozili, zřejmě jim dost chyběl střelec Kudláček. Naše útočné akce narážely na úpornou a někdy až příliš tvrdou obranu. Ke škodě zápasu pan rozhodčí nezasáhl včas, a nechal to dojít až do vyhroceného stadia. Ve druhém poločase se přece jen projevila naše větší vůle vyhrát, a dali jsme dva góly. Nejprve Jirásek proměnil rychlý brejk přesnou střelou, pak šel do vápna za dlouhým míčem, byl u něj dřív a obránce ho musel faulovat. Penaltu proměnil Vomáčka. Následnou strkanici a nevybíravá slova odnesl jeden z hostujících hráčů červenou kartou. Za další chvilku zakončoval opět Jirásek do prázdné branky, obránce ale na poslední chvíli míč stihl vykopnout. Hosté taky dostali možnost kopat penaltu, po chybě a následném faulu našeho stopera, a snížili na jednobrankový rozdíl. Pak ještě po dalším závaru ve vápně hostů předvedl jejich kapitán úmyslný faul zezadu, a to přímo před zraky rozhodčího, a viděl také červenou kartu. Body sice zůstaly doma, ale nikomu se ten zápas nemohl líbit, protože nejméně tři čtvrtiny neměly bohužel s fotbalem nic společného ...

Ostatní zápasyÚsilné - Neplachov 2 : 3  ( Vařák, Bejsta - Šubrt, Čada, Švec ) ,  Koloděje - Dříteň B  2 : 1  ( Barták, Deák ml. - Litvan ), Bavorovice B - Pištín 1 :1  ( Hlavatý - Ježek ), Lipí - Temelín 1 : 1 ( Klečka - Pešek ), Dívčice - Mokré 2 : 2   ( Kuráž, Špán - Hrabánek, Mareš )