15.kolo Chrášťany - Úsilné 6 : 1

02.05.2012 21:26

15.kolo, SO 28.4. od 16.00   Chrášťany - Úsilné  6  :  1   ( 1 : 0 )

Branky : 3. VOMÁČKA ( Bahleda ), 47. VOMÁČKA z pen. ( P.Svatoš ), 55. BAHLEDA, 60.BAHLEDA ( Vomáčka ), 65.P.SVATOŠ ( Vomáčka ), 80.BAHLEDA ( J.Suchan )   -   Fajtl.

Rozhodčí  Brom ( průměr ), ŽK  4:0 ( Svoboda, Pastor, V.Mach, Bahleda ),  80 diváků

Sestava : Lhotka – Svoboda, V.Mach ©, P.Kremsa (40.T.Vachuta ), Pastor  -  J.Kremsa, P.Suchan, Bahleda, Jedlička -  Vomáčka (66.Kott ), P.Svatoš (75.J.Suchan ).

Komentář Další důležitý zápas jsme sehráli na domácím hřišti s podobně „namočeným“ soupeřem. Až na hluchou polovinu první půle jsme zápas měli ve své moci a soupeře přehráli i přestříleli, konečně jsme doma proměnili šance a potěšili početný zástup fanoušků. Největší podíl na vysoké výhře měla dvojice Vomáčka, Bahleda, kteří tak nejlepším způsobem oslavili svoje narozeniny. Vomáčka se trefil v úvodu obou poločasů, po druhé to bylo z penalty za faul na P.Svatoše, ve druhé půli se konečně v našem dresu prosadila naše mladá posila, a to hned dvakrát za sebou. Pak ještě sehráli pěknou gólovou akci oba osmatřicátníci v útoku, aby si pak za rozhodnutého stavu šli oba odpočinout. Na hřiště se tak dostal i mladý J.Suchan, který ke konci odvážným průnikem připravil dokonání hattricku pro Bahledu. Nezbývá si než přát, abychom si něco schovali na příští týden, kdy zajíždíme do Dubence k dalšímu existenčnímu zápasu proti Dívčicím.

Ostatní zápasy :

Vrábče - Koloděje  0 : 3  ( Petr, Deák ml., Puchýř ),  Dubné - Žabovřesky  1 : 3  ( Honner - Houdek, Ryneš, Pokorný ), Mokré - Borek  1 : 2  ( Houska - Tengl 2 ), Pištín - Nemanice  1 : 3  ( Grill - Bartoš, Kubát, Petrovič ), Bavorovice B - Dívčice  6 : 0  ( Pleskač 2, P.Smejkal, J.Smejkal, Kubíček, Koranda )