3.kolo, NE 6.9. od 17.00  Vltava ČB  -  Chrášťany  1 : 0  ( 1 : 0 )

branku domácích dal ve 20.min Švec.

Rozhodčí Klein ( nic moc ), ŽK - P.Svatoš, V.Mach, Suchan, Cihla

Sestava : Cihla – Dědič (60. Vachuta ), V.Mach ©, Suchan, Matějka  -  Z.Zeman, Vomáčka (46.P.Svatoš ), P.Mach ( 85.Z.Svatoš ), Papoušek -  Jirásek, Klička.

Komentář :   Zápas na zvláštně střiženém trávníku nám vůbec nevyšel. Domácí byli zejména v první půli rychlejší a důraznější, nám se nedařila především přihrávka. Přesto jsme si vypracovali více příležitostí, bohužel vůbec nemáme střeleckou formu. Naopak domácí naši jedinou chybu potrestali gólem. Ve druhém poločase nejprve domácí nastřelili tyč, potom už jsme měli převahu i další šance, ale neměli jsme ani trochu štěstí. Domácí v těchto chvílích podržel gólman ( skvěle vytáhl dvě gólové hlavičky po rohových kopech ), a svými výroky i rozhodčí ( spousta faulů proti nám, neustálé polehávání a několikeré ošetřování, za které se nenastavovalo, a zejména neuznaný gól po rohovém kopu, kdy si brankář sám srazil míč jednoznačně za brankovou čáru ). Nic to ovšem nemění na tom, že se nám nedaří střelecky a opět stejně jako loni odjíždíme z Vltavy bez bodu.

Ostatní zápasyBavorovice B - Temelín 3 : 3  ( Stárek, Hlavatý, Stejskal - Pešek 2, Křelina ), Neplachov - Úsilné 4 : 2  ( Svobodný 2, Brčák, Švec - Hučík, Vondřich )  Dříteň B - Pištín  3 : 2  ( T.Kovařík 2, Florián - Gril 2  ), Koloděje - Dubné 2 : 3  ( Barták, Benda - Mikšovský, Kudláček, Navara ), Ševětín B - Dívčice 3 : 3  ( Kisvetr 2, Kokeš  -  Kuráž 2, Falber ) , Lipí - Borek  1 : 1   ( Medula - Bejsta ).