Chrášťany - Temelín 1 : 3

08.06.2010 07:47

23.kolo, SO  29.5. od 17.00    Chrášťany - Temelín   1 : 3  ( 1 : 3 )

Branky :  40. VOMÁČKA z pen. ( Klička )  -  2. Jan Jaroš, 10. Souček, 20. Pešek.

Rozhodčí Špelina, Knotek, Ovčáček ( dobrý výkon ),  ŽK 2 : 1 ( P.Mach, Suchan )

SestavaCihla – M.Zeman, V.Mach ©, Michalec, Dědič  ( 70.Matějka )  -  Vomáčka, Suchan, P.Mach, M.Boháč ml.  -  Jirásek, Klička.

Temelín : Štota –  Vornay, Faktor ©, Profant, Mikšátko -  Pavlovič, Pešek, M.Jaroš, Luňáček (80.Švehla )   -  Souček, J.Jaroš.

Komentář :     Důležitý derby zápas o čelo tabulky začal pro domácí opravdu děsivě. Hlasatel ještě ani nedočetl sestavy a hosté už po rychlé akci vedli zásluhou Jana Jaroše. Domácí se nemohli srovnat, byli pomalejší a nedůrazní, a toho temelínští rychle využili ke vstřelení dalších dvou branek. Pak se teprve hra trochu vyrovnala, ale dopředu byli hosté stále nebezpeční. Domácí si vypracovali několik slibných akcí, které ale zůstaly nedotaženy, stejně tak se neujalo pár rohových a trestných kopů. Až před poločasem se povedl průnik Kličkovi, byl ve vápně faulován a Vomáčka z penalty snížil na 1:3 a vykřesal ještě jiskru naděje. Druhá půle byla ve znamení domácích, kteří se pustili do útočné snahy, ovšem branku dobývali marně. Gólové šance taky byly, bohužel neproměněné, nejblíže ke gólu měly střely Dědiče a Suchana, které vykopli obránci z brankové čáry … Hosté nicméně bránili dobře a vyráželi k brejkům, už ale bez efektu. Pěkná divácká návštěva tak viděla celkem zasloužené vítězství Temelína, který tak zůstal v podstatě už jediným soupeřem Vltavy na cestě za postupem do OP.

Ostatní zápasyDubné - Dívčice 1 : 3  ( Kudláček - Eibl, Hájek, Pekař ), Neplachov - Vltava  0 : 2   ( Švec, Gregor ), Dříteň B - Ševětín B  9 : 1  ( Gutwirt 2, Litvan, Bláha, Koudelka, Hromada, Lébl, Vlášek, Šíma -  Kokeš ),  Pištín - Bavorovice B  8 :0   ( Milec 3, Vávra 3, Čapek, Ruso ), Koloděje - Lipí  4 : 2  ( Barták 3, Chalupa - Boukalík, Svoboda ), Úsilné - Borek  2 : 1 ( Vondřich, Žlůva  -  Šrámek  )