6.kolo, SO 26.9. od 16.30   Chrášťany  -  Dříteň B  2 : 2  ( 0 : 1 )

55. P.SVATOŠ  ( P.Mach, Klička ), 60. KLIČKA ( P.Svatoš )  -   Gutwirth 2

Rozhodčí Nováček ( průměr ), ŽK - P.Svatoš, P.Mach, V.Mach

SestavaVachuta – Landa ( 46.Jirásek, 70.Boháč ml. ), V.Mach ©, Suchan, Matějka  -  Z.Zeman, P.Mach, Vomáčka, M.Zeman - P.Svatoš, Klička.

Komentář :    Tento zápas nám opět výsledkově nevyšel, herně byl špatný první poločas, kdy jsme po rohu dostali gól, a sami nebyli schopni pořádně soupeře ohrozit. Druhá půle již byla daleko lepší, začali jsme hrát přes zálohu a dostali soupeře pod tlak, a dvěma rychlými dóly otočili skóre. Trefili se po vzájemných nahrávkách Petr Svatoš a Klička. Pak jsme bohužel další branku nepřidali, navíc se opět zranil Jirásek ( opět kotník, zřejmě bude dlouhodobá absence ). Na hřiště se tak po dlouhé pauze po zranění dostal Míra Boháč ml. Při našem soustavném tlaku měli hosté příležitosti k brejkovým situacím. Podařilo se jim vyrovnat po naší chybě při centrovaném přímém kopu, a měli i další šance, které jsme naštěstí ustáli, takže vítězný gól nepadl ani na jedné straně. Zápas skončil pro nás opět ztrátovou remízou, kdy jsme zase zbytečně darovali soupeři bod.

Ostatní zápasyBavorovice B - Vltava 4 : 2 ( Seethaler 2, Chaloupka, Hlavatý - Škarda, Tesař ), Úsilné - Pištín 1 : 3  ( Leština - Grill, Koklar, Vitha )  Ševětín B - Lipí  1 : 0  ( Doležal ),  Temelín - Dubné  4:0 ( Profant 2, M.Jaroš, J.Jaroš ), Dívčice - Neplachov 0 : 2  ( Čada, Šafář ), Borek - Koloděje 5:2 ( Janíček 2, Žulevič, Stehlík, Šrámek - Deák ml. 2 ).