11.kolo, SO  31.10. od 14.00   Chrášťany - Borek  6 : 1 ( 2 : 1 )

15. KLIČKA ( Vomáčka, Z.Svatoš ), 35.P.SVATOŠ ( Klička ), 50. P.SVATOŠ ( Klička ), 70.KLIČKA z pen., 75.P.SVATOŠ ( Suchan ), 85. KLIČKA ( P.Mach ) - 16. Stehlík.

Rozhodčí Zevl ( průměr ), bez ŽK pro nás

SestavaCihla – Svoboda, V.Mach ©, Suchan, Z.Svatoš  -  M.Boháč ml., P.Mach, Vomáčka (30.Michalec, 80.M.Boháč st.), M.Zeman - Klička, P.Svatoš.

Komentář :    Domácí zápas za chladného počasí měl přinést povinné 3 body. Po celkem jasném průběhu jsme cíle opravdu dosáhli, soupeř z Borku  měl sice kvalitní útočníky, ale bez kvalitní mezihry v záloze a hlavně zranitelnou obranu, která kapitulovala celkem šestkrát, když se dvěma hattricky rovnoměrně podělili oba útočníci, P.Svatoš a Klička.  Po našem prvním gólu jsme sice soupeři chybou umožnili ihned vyrovnat, ale ještě do půle jsme šli polovlastním gólem opět do vedení a ve druhé půli už to bylo jenom o skóre. Hosté se přesto snažili, díky čemuž se dostatečně zahřál i brankář Cihla. Jinak byl zápas tvrdý a rozhodčí Zevl ho celkem zvládl. Hrou se bavili hráči i diváci, jediným stinným bodem bylo zranění Vomáčky, který musel ze hry již po půlhodině s těžce podvrtnutým kotníkem. Určitě tak bude chybět v posledním zápase za týden, kdy se zálohou Ševětína čekáme opět plný bodový zisk.

Ostatní zápasyKoloděje - Vltava 0 : 4  ( Havránek 2, Dolejšek, Škuthan ), Dříteň B - Lipí 4 : 0  ( Lébl 2, Klimeš, Hošek ), Úsilné - Dívčice  4 : 0  ( Leština 2, Hála, Fürst ), Dubné - Bavorovice B  3 : 1  ( Bohdal 2, Kudláček - Hlavatý ), Neplachov - Temelín 1 : 1  ( Čada - J.Jaroš ), Pištín - Ševětín B  3 : 1  ( Trávníček, Kučera, Vitha - Hlavatý  )