4.kolo Chrášťany - Dříteň B 4 : 1

21.09.2010 08:22

4.kolo, SO  11.9. od 17.00   Chrášťany - Dříteň B   4  : 1  ( 0  : 1  )

Branky : 50. P.MACH ( Boháč ), 65.VOMÁČKA ( Papoušek ), 69.JIRÁSEK ( P.Mach ), 77. PAPOUŠEK ( Vomáčka ) - 25.Litvan.

Rozhodčí Pícha ( průměr ), ŽK 1 : 3  ( Svoboda ), 50 diváků

Sestava : Dědič - Svoboda, V.Mach, P.Suchan ( 60.Papoušek ), M.Zeman - Z.Zeman ( 55.Landa ), P.Mach, Vomáčka, Boháč - Jirásek, P.Svatoš ( 80.O.Komrska ). Ještě byli k dispozici Koukol, Pastor, Z.Svatoš.

Komentář :    Do zápasu jsme nastoupili v nových červených sponzorských dresech, ale jak víme, jen dresy to za nás neuhrají. Podle toho vypadal skoro celý první poločas - zřetelná, ale neplodná převaha, pár neproměněných šancí ( P.Svatoš, Vomáčka, Jirásek ), a po chybě obrany náhodný gól hostí. Ti pak pozorně bránili a nebezpečnými nákopy znervozňovali naši obranu. Po přestávce jsme se naštěstí zvedli, k tomu pomohl rychlý a hodně šťastný vyrovnávací gól P.Macha, který skóroval za vydatné pomoci hostujícího beka. Poté jsme se trochu uvolnili, z rostoucího tlaku přicházely standardní situace. Jednu z nich proměnil po centru Papouška hlavou Vomáčka. Ten měl i další pěkné možnosti z trestných kopů, ten nejlépe zahraný ale od tyčky vytáhl hostující gólman Brůžek. Dál jsme nepolevovali, další pojistku přidal pěknou střelou z hranice vápna Jirásek. Konečnou podobu výsledku dal aktivně hrající Papoušek, který prošel od poloviny hřiště otevřenou obranou až před brankaře a s přehledem zakončil. Hosté se ve druhé půli nedostali vůbec k ničemu. Povinné body zůstaly zaslouženě doma, ale musíme si vymazat ten první poločas a nechat si jen pozitiva z toho zlepšeného druhého.

Ostatní zápasyBavorovice B - Dubné 3 : 1 ( Fojtík, Kuchař, Hlavatý - Maxa ),  Úsilné - Temelín 3 : 6  ( Bejsta 2, Leština - J.Jaroš 3, M.Jaroš, Havlíček, Vazač )  , Lipí - Pištín 1 : 4  ( Kruťko - Rosol 2, Milec, Vávra ), Dívčice - Neplachov 0 : 1  ( Šubrt  ), Koloděje - Mokré  8 : 2  ( Benda 3, Barták 2, Deák ml., Pospíchal, Kubíček -  Houska, Ambler )