19.kolo, SO  28.5. od 17.00   Dívčice - Chrášťany  3 : 0   ( 0 : 0 )

Branky :  Kuráž, Hájek, Špán.

Rozhodčí  Brom ( průměr ), ŽK  0 : 2 ( V.Mach, Jirásek ), 20 diváků

Sestava : Michalec - Dědič, V.Mach, Vachuta, O.Komrska - Koukol (75.J.Suchan ), P.Mach, Vomáčka, Boháč - Jirásek, Mikolášek.

Komentář :  Tento zápas nemá cenu příliš rozebírat. Do Dubence jsme přijeli silně kombinované sestavě, poznamenané mnoha zdravotními a pracovními absencemi. Přesto jsme v první půli byli lepší a vytvářeli si šance, které jsme bohužel neproměňovali. Druhý poločas jsme také zahájili náporem, ale nedařilo se dotažení akcí, navíc nám nějak překážel míč i kluzký terén. Domácí byli mnohem produktivnější a potrestali hned první větší chybu. Pak jsme ve snaze vyrovnat  hru otevřeli, jenže výsledkem byly jen dva další góly z rychlých protiútoků. Nám se už branku domácích výrazněji ohrozit nepodařilo, góla bychom v sobotu snad nedali ani do noci ...

Ostatní zápasyMokré - Bavorovice B 9 : 1 ( Houska 5, Hrádek 2, Ambler, Hrabánek - Gondek ),  Koloděje - Úsilné  2 : 3  ( Deák, Deák ml. - Bejsta, Fajtl, Hála ) , Temelín - Pištín  2 : 0  ( J.Jaroš, Vornay ), Neplachov - Dubné 1 : 0   ( Míka ), Dříteň B - Lipí  5 : 3  ( M.Kovařík 2, T.Kovařík, Koudelka, Hromada - Papáček, Bakalář, Kruťko  )