Tip | 06.10.2011

Jaké jsou důvody že jsou Válce poslední?

Re: Re: Re: Sestupové starosti?

sudži | 06.10.2011

Nesehranost nového mladého týmu. Daň za nezkušenost mladých hráčů na které se nyní po odchodu opor a starších hráčů, přenesla zodpovědnost za výsledek. Vše chce čas a ten zatím ještě máme. Namátkou hlavní důvody nezískaných bodů. Doma s Dívčicema plichta 1:1 - soupeř dvakrát vystřelil na bránu ... V Žabovřeskách hrajeme lepší fotbal než soupeř. Nastřelíme břevno, jsme 30 minut nastěhovaný na polovině soupeře a nedáme gól. Během dvou minut najednou prohráváme 2:0 .... A mohl bych pokračovat. V Úsilném jsme lepší, prohráváme. Doma s Borkem 0:0 - soupeř nevystřelil na bránu ... Kdo nás viděl na živo, musí uznat, že jsme měli mít minimálně o 5 bodů více. Je to o gólech a ty zatím nedáváme... Asi takové jsou důvody.

NÁVŠTĚVNOST STRÁNEK A KOMUNIKACE

tejnák | 06.09.2011

No tady je to taky hezký!

Re: NÁVŠTĚVNOST STRÁNEK A KOMUNIKACE

Sudži | 06.09.2011

A to jsi nebyl u nás na stadionu ... :-) Tam by se ti určitě líbilo. Návštěva hojná a komunikace na hřišti pestrá .... :-)

PepaVom | 07.09.2011

No vidíš tejňáku, hned to ožilo ! Jen doufám že diskuse bude přínosnější než občas předvádíš na kolodějském fóru. Ale máš pravdu, určitě tam chodí spousta jen čumilů se mrknout co se tam děje, já většinou taky ...

Re: Re: NÁVŠTĚVNOST STRÁNEK A KOMUNIKACE

Tip | 11.09.2011

Jaké jsou cíle Chrášťan pro tento rok? Tak nějak předpokládám odpověď od PepaVom a nebo Sudži (-:

Re: Re: Re: NÁVŠTĚVNOST STRÁNEK A KOMUNIKACE

Sudži | 12.09.2011

Dobrej odhad Tipe ... :-)))
Po radikálnějším řezu základní sestavy a omladění týmu, je naším hlavním cílem vybudovat nový mančaft, který by měl v budoucnosti opět hrát špici III. třídy. Letošní přání je pohybovat se v klidném středu tabulky bez hrozby sestupu.

Sudži | 01.08.2011

V jednání je Týnský hráč Míra Jedlička. Mladý, perspektivní hráč do záložní řady či obrany. Přichází také tři hráči z končícího týmu Hvožďan (urostlý stoper a dva rychlonohý kluci).

Co se týče odchodu, tak registrujeme zájem o Karla Jirásků a Petra Machů v Temelíně. Případné jejich hostování pod jadernými věžemi je v jednání.

Sudži | 19.06.2011

Není zač. Posílám gratulace do Temelína k postupu. Jinak Neplachov hrál u nás naprosto slušnej zápas bez zákeřností. Mile přikvapili, a když jsme je v druhé půli přehrávali, tak bojovali čistě.

PepaVom | 20.06.2011

Souhlasím, byl to snad nejslušnější zápas s Neplachovem. Souboje byly, ale všechno v mezích, a taky rozhodčími celkem slušně odpískáno.