5.kolo, SO 21.9. od 16.30   Chrášťany - Vrábče  4 : 2  ( 3 : 0 )

Branky : KRÁTKÝ, P.SVATOŠ ( Krátký ), BAHLEDA ( P.Mach ), vlastní ( P.Mach )

Rozhodčí  Churáň ( nic moc ), ŽK  ,  70 diváků

Sestava : Lhotka – Svoboda ( 55.Koukol ), V.Mach ©, P.Kremsa, Pastor - Boháč, Machálek ( 70.Jedlička ), Bahleda, P.Mach - P.Svatoš, Krátký ( 80.Kott ).

Komentář :  Zápas jsme měli jasně ve své moci, hosté nic nepředvedli, až za stavu 4:0 jsme jim vlastní nedůsledností a laxností umožnili snížit na konečný dvoubrankový rozdíl. Opět jsme si doma připsali 3 body a mohli poděkovat za přízeň přítomným divákům.

4.kolo, SO 14.9. od 17.00   Žabovřesky - Chrášťany 2 : 0  ( 1 : 0 )

Branky : ...

Rozhodčí  Knotek ( průměr ), ŽK Krátký, P.Mach

Sestava : Lhotka – Machálek, V.Mach ©, P.Mach, Pastor - Boháč, Suchan, Bahleda, Kott ( 40.J.Kremsa ) - Vomáčka ( 60.Vachuta ), Krátký.

Komentář :  K tomuto zápasu jsme přijeli ve zdravotně naprosto zdecimované sestavě, což se hodně projevilo na výkonu a průběhu zápasu. Domácí byli fotbaloví a dvě akce dotáhli až ke skórování, my jsme neměli sílu na účinnou protihru a vůbec k ničemu jsme se směrem dopředu nedostali. V plné a zdravé sestavě by to určitě vypadalo jinak, ale na kdyby se nehraje a historie si bude pamatovat prohru, která byla zasloužená ...

3.kolo, SO 7.9. od 17.00   Chrášťany - Koloděje  3 : 2  ( 1 : 2 )

Branky : BOHÁČ ( přímo z rohu ), BAHLEDA, 86. PASTOR ( z přímého kopu ) - Klička 2 ( 1 z pen. )

Rozhodčí  Feitl ( dobrý ), ŽK  Suchan,  170 diváků

Sestava : Lhotka – Svoboda, V.Mach ©, P.Mach, Jedlička (46.Koukol ) - Machálek, Suchan, Bahleda, Boháč ( 82.Pastor ) - Vomáčka ( 70.J.Kremsa ), P.Svatoš.

Komentář :  Derby přineslo tradiční bojovný zápas pod početnou diváckou kulisou. Hosté se dvakrát v první půli dostali do vedení, když se nám dvakrát nepovedlo uhlídat bývalého spoluhráče Jirku Kličku. On byl také tím jediným, čím hosté hrozili, a po poločase jsme ji to již pohlídali a sami z narůstajícího tlaku vyrovnali. Na pár posledních minut naskočil do útoku Javier Pastore a nakonec zápas rozhodl krásnou střelou z trestného kopu. Několik hostujích hráčů bohužel prohru neuneslo a po závěrečném hvizdu nám ani nepodali ruku ....

2.kolo, SO 31.8. od 17.00   Úsilné - Chrášťany 1 : 1  ( 1 : 1 )

Branka : KRÁTKÝ ( P.Svatoš )

Rozhodčí  Klein (  ... ), ŽK  ...,  ... diváků

Sestava : Lhotka – Svoboda, V.Mach ©, Machálek, Pastor - Boháč, Suchan, Bahleda, Kott ( J.Kremsa ) - P.Svatoš, Krátký.

Komentář :  Zvenku vezeme dobrý bod. Ale byl to zápas, který byl první z celé řady těch, v nichž jsme byli nuceni nastoupit ve značně neúplné sestavě, poznamenané zraněními a momentálními absencemi. V Úsilném navíc po nešetrném zákroku nedohrál kvůli otřesu mozku Vojta Krátký.

1.kolo, SO 24.8. od 17.00   Chrášťany - Pištín   4 : 1  ( 1 : 1 )

Branky : 2.KRÁTKÝ ( Pastor ), 65.KRÁTKÝ ( P.Svatoš ), 70. VOMÁČKA ( Boháč ), 77. P.SVATOŠ ( Machálek )  -  Hromádka z pen.

Rozhodčí  Brom ( klasika ... ), ŽK  Suchan, P.Svatoš,  120 diváků

Sestava : Vachuta – Svoboda, V.Mach ©, P.Mach ( 30.Vomáčka ), Pastor - Boháč, Suchan, Machálek, Kott ( 60.Jedlička ) - P.Svatoš, Krátký.

Komentář :  Úvodní zápas sezóny jsme v pěkném pouťovém odpoledni celkem zvládli. Střelecky se výborně uvedl Vojta Krátký, nová posila z Týna. I díky pouti byla moc pěkná divácká kulisa, a diváci po zápase odcházeli spokojeni.