Vítejte ve III.třídě 

2016-17 !


 

Nejbližší akce !

Tréninky jsou rozplánované na celou zimu ( viz tabulka ke stažení ) s cílem vyhrabat se z nejhoršího a vyhnout se na jaře sestupu !!!

 

Rozpis zimní přípravy 2016/17

Uvedené časy budou dle potřeby doplňovány nebo upravovány, stejně tak rozdělení víkendových přátelských zápasů a tréninků, podle toho, jak se podaří domluvit soupeře a hřiště.

 

Stalo se

26.11. HRÁČSKÁ SCHŮZE

Něco jsme si tam vyříkali, bohužel účast nebyla až taková, jak by bylo žádoucí ... Každopádně jsme se usnesli na nějakém tréninkovém plánu, aby se dle možností makalo, a každý se také musí připravovat individuálně, pokud mu záleží na výsledku týmu ! Dále jsme jmenovali Radka Pastora kondičním asistentem, což by také mohlo přinést utužení party, včetně návratu Karla Jirásků do hry.

 

NEJHORŠÍ PODZIM SNAD V DĚJINÁCH NAŠEHO KLUBU !! Z 10 ZÁPASŮ POUHÉ 4 BODY !! Ani nebyla nálada sem něco psát ...

27.8. zápas s Borkem jsme doma nezvládli 0:4 !

27.8. pouťový zápas přinesl hodně gólů a výhru STARÝCH nad MLADÝMI v poměru 7:5

21.8. prohra na Lokotce 1:3 ( R.Drozd )

13.8. přípravná remíza s Milenovicemi 2:2 ( R.Drozd, Kott z pen. )

30.7. na turnaji v Kolodějích nejprve těsná prohra s Týnem B 2:3 ( R.Drozd, Vomáčka ), potom s Kolodějemi 0:2

 

18.6. poslední zápas prohra s Mokrým 1:2 ( Bahleda )

11.6. derby v Kolodějích nemělo vítěze - 1:1 ( P.Svatoš )

4.6. povinná výhra nad Bukovskem B 3:1 (R.Drozd, Krátký, Bahleda

22.5. jasná výhra nad favoritem z Lipí 6:2 ! ( R.Drozd 2, P.Kremsa, Suchan, Jirásek, Boháč )

14.5. remíza v Pištíně 2:2 ( J.Kremsa, R.Drozd )

7.5. domácí prohra s Dívčicemi 2:3 ( Jirásek, P.Svatoš )

30.4. vydřená výhra v Č.Dubu 3:2 ( P.Svatoš 2, Bahleda )

23.4. remíza doma s Úsilným 2:2 ( Vomáčka, Jirásek )

17.4. velké derby v Týně jsme prohráli 2:5 !! ( Jirásek 2 )

9.4. valná hromada klubu - podrobnosti připravujeme !

9.4. start jara domácí remízou se Žabovřesky 1:1 ( Drozd )

3.4. poslední přípravná výhra v Milenovicích 4:1 ( Drozd 2, Jirásek, Vomáčka )

26.3. přípravná prohra s týmem Makov-Hůrka 2:3 ( Vomáčka 2 )

13.3. přípravná výhra v Týně 4:3 ! ( Drozd 2, Svatoš, Vomáčka )

2.-5.3. skvělé tréninkové podmínky na soustředění v Českém Krumlově

20.2. přípravná výhra 7:0 nad Olympem Tábor na UMT v Milevsku ...... ( Drozd 3, Svatoš 2, Bahleda, Vomáčka )

 

1.11. v Mokrém jsme nebyli daleko od výhry - 1:1 ( Zeman )

25.10. derby s Kolodějemi jsme doma vyhráli 3:1 ( P.Svatoš, P.Kremsa, R.Drozd )

18.10. zasloužená výhra 5:1 v Bukovsku ( Suchan 2, P.Svatoš, R.Drozd, Jedlička )

4.10. pěkná remíza v Lipí 1:1 ( J.Kremsa )

28.9. v dohrávce vezeme výhru 2:1 ze Žabovřesk ( Vomáčka, Suchan )

26.9. doma výhra nad Pištínem 2:0 ( P.Kremsa, P.Mach )

19.9. cenná výhra v Dívčicích 2:1 ( Vomáčka, Zeman )

12.9. doma jsme porazily Černý Dub 3:1 ( Jirásek, Suchan, Vomáčka )

6.9. Po mizerném výkonu prohra 0:3 v Úsilném ...

29.8. velké derby s Týnem skončilo bezbrankovou remízou

29.8. pouťový zápas STAŘÍ x MLADÍ 2:1

22.8. generálka v Černém Dubu B skončila po množství zahozených šancí nespravedlivou remízou 1:1 ( Vomáčka )

16.8. jednoznačný přátelák doma se Záhořím B 9:1 ( P.Svatoš 3, Drozd 2, J.Kremsa 2, P.Mach, Král )

1.8. přátelská prohra s Albrechticemi 0:1

25.7. na turnaji v Kolodějích 3.místo

27.6. Turnaj ve Hvožďanech jsme uhráli 3.místo

13.6. na závěr OP domácí výhra 2:1 nad LOKO ČB B ( Bahleda, Cihla z pen. ) a velmi povedená dokopná.

6.6. ve velkém vedru prohra 0:5 v Dubném

30.5. domácí remíza se Čt.Dvory B 1:1 ( Bahleda )

24.5. drtivá prohra v Rudolfově 0:6 !

16.5. Domácí remíza 3:3 s Hrdějovicemi B. Ale bylo na výhru ! ............ ( Suchan 2, Svatoš )

9.5. Z Hodějovic vezeme jen bod - 1:1 ( Vomáčka )

2.5. první výhra doma ! 3:2 nad favorizovanou Horní Stropnicí .............. ( Jedlička. Svatoš, Král )

26.4. nečekaná remíza v Mladém 1:1 ( J.Kremsa )

18.4. další domácí prohra, tentokrát s Novou Vsí 2:5 ( Koňařík z pen., vlastní ). Oplatili nám to z podzimu ...

11.4. těžká prohra 0:6 v Nových Hradech, plus bitka a 3 červené karty  ...

5.4. prohra na Hluboké 1:5 ( Jirásek )

28.3. domácí prohra 0:2 s lídrem z Olešnice 

22.3. na začátek jara prohra na Borku 0:4 ...

14.3. v generálce na jaro jsme remizovali v Kolodějích 3:3 ( Jirásek, Vomáčka, Machálek )

25.2.-28.2. kvalitní soustředení v Mladé Vožici, v přípravném zápase prohra 0:3

8.11. těsná domácí prohra s Jankovem B 0:1

2.11. smolná prohra ve Čtyřech Dvorech B 0:1 ...

25.10. horko těžko zachráněná remíza doma s Rudolfovem B 3:3 ( Koňařík,Suchan, Machálek )

19.10. Prohra 0:3 na hřišti hrdějovického "béčka".

11.10. domácí remíza s N.Hodějovicemi 1:1 ( M.Zeman ) - ale opět bylo na výhru ....

5.10. Na hřišti favorita ve Stropnici jsme po výborném výkonu jen těsně prohráli 1:2 ( Jirásek )

27.9. domácí prohra s favoritem z Mladého 1:5 ( P.Svatoš z pen. )

21.9. První okresní výhra ! Nečekané body vezeme z Nové Vsi po výhře 4:3 ( Jedlička 2, Krátký, Koňařík )

13.9. nepříjemná a zbytečná prohra s N.Hrady 1:2 ( Vomáčka )

6.9. doma jsme podlehli Hluboké B 0:3 !

31.8. Na těžkém terénu v Olešnici těžká prohra s favoritem 1:7 ( Bahleda )

23.8. Domácí mistrák v pěkné atmosféře proti Borku skončil smírně 2:2 ( Bahleda, Koňařík z pen. )

23.8. Tradiční pouťák tentokrát nečekaně ovládli MLADÍ a vyhráli 5:2 !

17.8. první zápas OP jsme na půdě Loko ČB B prohráli 2:5 ( P.Svatoš z pen, Král )

9.8. generálku v D.Bukovsku proti místnímu účastníku loňské I.A třídy jsme prohráli 0:8

26.7. Turnaj v Kolodějích - 3.místo po prohře s Týnem B (0:3) a výhře nad Kolodějemi 8:2 ( Bahleda 3, Král 2, Buriánek 2, Vomáčka ). Turnaj jsme odehráli v silně oslabené a kombinované sestavě ...

30.6. Losovací aktiv na další sezónu - definitivně potvrzena naše účast v okresním přeboru !

---------

Stalo se 2013-14

Stalo se 2012-13

Stalo se 2011-12

Stalo se na jaře 2011

Stalo se na podzim 2010

Stalo se na jaře 2010.

Stalo se na podzim 2009.

 

 -----------------------------------------------------------------------

 

Stránky přinášejí kompletní informace o našem fotbalovém klubu.

Pokud máte jakékoli poznámky či připomínky, neváhejte a posílejte mailem.

Najdete zde vše co potřebujete vědět, případné další info na Týmuj.cz.

uloz.to - sdilej snadno data

JARO 2016

Kádr se až moc nezměnil, udrželi jsme na hostování Romana Drozda ( do Bechyně jsme za něj zapůjčili M.Koukola ). Dotáhli jsme přestup bratří Kremsů, na hostování odešel P.Mach do Temelína. Po zranění naskakují zpět V.Lhotka, M.Kott a M.Boháč, po delší pauze se opět zapojuje P.Matějka, kariéru chce ukončit Pastor :-) 

Sezóna 15-16

Získali jsme výraznou posilu, na podzimní část přichází na hostování, Roman Drozd. Z Týna pokračují na hostování Koňařík a Krátký, Bahleda konečně na přestup ! Dále hostují bratři Kremsové s dohodou o přestupu z Rudolfova po sezóně. Na hostování do dorostu Týna uvolňujeme Jakuba Krále a Jakuba Vomáčku, do Slabčic na hostování putuje trojice J.Kuboušek, M.Černý, J.Pešl.